Frequently asked questions

בתחום המקצועי

לעולם לא תרגלתי פילאטיס או יוגה, האם זה יכול להתאים לי?


כן.
כשיטה, האימונים של יעל ישראל מחולקים לפי רמות, לכן גם מי שאינה תרגלה פילאטיס או יוגה בעבר, תוכל להשתלב בשיעורים "הקלים" יותר, ומשם להתחיל את התהליך. בנוסף, בספריית ה-VOD תוכלי ליהנות משיעורים למתחילות ופעם בכמה חודשים יש שיעורי יסודות שניתן להירשם אליהם דרך המנוי הרגיל ששווה להשתלב בהם אפילו אם אינך מתחילה - רק כדי להיזכר :)
האם יש שם שיעורים המתאימים לנשים בהריון או אחרי לידה?


כמובן. הן במערכת שיעורי ה-LIVE והן בספריית ה-VOD, תוכלי ליהנות משיעורים המתאימים במיוחד עבור נשים בהריון ואחרי לידה, ולבצע תרגילים המתאימים לכך. בשיעורי ה-LIVE יצרנו שיעור מיוחד בשם "פילאטיס ליידי", המתאים במיוחד עבור נשים בהריון ואחרי לידה. יוגה לנשים בהריון
האם השיעורים מתאימים לנשים שלא נמצאות כרגע בכושר, או שלא התאמנו בשנים האחרונות כלל?


כמובן. כיוון שהשיעורים מחולקים לפי רמות ומטרות שונות, רוב הנשים יוכלו למצוא שיעורים שיתאימו עבורן ולרמת הכושר שלהם, הן בשיעורי ה-LIVE והן בספריית ה-VOD. שיעורי יוגה בזום
האם השיעורים יכולים להתאים לסובלות מבלט או פריצת דיסק?


כמובן. תרגול פילאטיס ויוגה כבר מומלצות במשך שנים ע"י רופאים כפעילות המסייעת לטיפול בבלט או פריצת דיסק בגב ואף מונעות את הסיכוי להגיע למצב כזה על ידי חיזוק השרירים ושמירה על הגוף כבר כשמתחילים כאבי גב רגילים. נשים הסובלות מבעיות אלו יוכלו להתשלב בשיעורי הפילאטיס והיוגה השיקומיים בהם אנו מבצעות תנועות מבוקרות ומדויקות, על מנת להניע את החוליות והמפרקים וכן לחזק את השרירים וכך לסייע בהקלה על הכאבים.
האם המדריכה באמת רואה אותי ויכולה לתקן אותי בזמן האימון?


כן. שיטת אימוני האונליין שלנו בנויה על כך שישנה הגבלה של משתתפות בכל שיעור (עד 30 מתאמנות), וכך המדריכה יכולה לצפות בכל מתאמנת ולתקן אותה במידת הצורך. בנוסף, לפני כל שיעור המדריכה מקבלת מצוות האונליין מידע (באופן אישי) אודות מתאמנות אשר סובלות מכאבים מסוימים או שהן בהריון או אחרי לידה וכך היא יכולה לבצע התאמות או דגשים עבור אותן מתאמנות במידת הצורך.
האם יש שיעורי עיצוב וחיזוק הגוף?


ברור. תחילה, תדעי שתרגול יוגה ופילאטיס באופן כללי הם שיטות אימון שפרט לכל היתרונות הידועים שלהן, הן גם גורמות לעיצוב וחיזוק הגוף, וכן להצרת היקפים. בנוסף, יש לנו שיעור הנקרא CORE, ובו אנו עובדות במיוחד על אזורי הישבן, הבטן והירכיים.
האם אני צריכה ציוד כושר כלשהו?


לא. כמעט כל השיעורים שלנו, הן בשיעורי ה-LIVE והן בספריית ה-VOD אינם מצריכים שימוש בציוד ספציפי אך כדאי מאוד שיהיה לך מזרן נוח להתאמן עליו. לגבי אביזרים אחרים, בעת הצורך אנו מוצאות תחליפים שיש כמעט לכל אחת בבית. במידה ותהיי מעוניינת בכל זאת לרכוש ציוד פילאטיס ויוגה (גומייה, טבעת, מזרן, כדור פיזיו וכו'), ניתן לעשות את זה דרכנו עם שליח עד הבית.
איפה אפשר לראות את מערכת השעות?


לחצי כאן :)
האם השיעורים מתאימים גם לנשים בגיל השלישי?


כמובן. טווח גילאי המתאמנות של יעל ישראל נע ממתאמנות בנות 18 וצפונה :) כיוון שהשיעורים שלנו מחולקים לפי רמות ומטרות שונות, ויש לנו צוות שירותי שיעזור לכל מתאמנת בכל גיל ובכל בעיה בפן הטכני או המקצועי, כל אשה תוכל למצוא שיעורים המתאימים עבורה וליהנות מהם אונליין באופן מירבי. אנחנו נעשה הכל כדי שזה יקרה.
האם אתן עושות גם אימונים לחברות וארגונים?


בטח. במסגרת פעילות החברה אנו מקיימות פעילות שוטפת מול ארגונים וחברות המעוניינות להעניק לעובדים שלהם מסגרת של פעילות גופנית שבועית ע"י שיעורי אונליין מגוונים לפי צרכי ורצון החברה מולה אנו עובדות. ליצירת קשר בנושא ולקבלת פרטים נוספים אנא צרו קשר עם נטע המקסימה במייל והיא תשמח לעזור :) neta@yaelisrael.co.il
מי אתם? אשמח לדעת עוד!


ממש התאמצנו לא לחפור בנושא, אבל לא בטוח שהצלחנו. בכל מקרה, מוזמנת לקרוא עלינו כאן :)
מדוע האימונים שלכן הם רק מעולמות הפילאטיס והיוגה?


כי אנחנו מאמינות שאלו שיטות שבמקביל למה שהתמדה בהן גורמת לגוף שלנו מבחינת עיצוב וחיזוק, הן גם שיטות מצוינות לבריאות הגוף והנפש (מניעת כאבים, נשימה נכונה, יציבה נכונה, שחרור והקלה של כאבים וכו'), ומניסיון ניתן להתמיד בהן לאורך שנים, בטח לעומת אימונים אחרים (אינטנסיביים וחזקים לכאורה), בהם אנו "מעמיסות על גופינו" יותר מדי כדי להשיג תוצאות מהירות, וכך עלולות לפגוע בו וכתוצאה מכך, להפסיק להתמיד באורח החיים הזה לאורך זמן במקרה הטוב ולסבול מכאבים במקרה הרע. בנוסף לכל, שיטות הפילאטיס והיוגה כאילו נוצרו לשיעורי אונליין שכן הן אינן מצריכות ציוד כושר מורכב, ואין קפיצות במהלך האימון שיכולים להרעיד את הבית או את החלל בו בחרת להתאמן וכך להפריע לאחרים.